foto beata tarkota postac
O nas

Zadowolenie naszych Klientów to dla nas sprawa najważniejsza!

Jesteśmy multiagencją czyli dystrybutorem wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Nie ma dla nas ograniczeń w temacie ubezpieczeń!

Jesteśmy mała, rodzinna multiagencją ubezpieczeniową. Aktualnie Pracujemy w 3, osobowym składzie Ha-szefowa, Nagda, i córka Laura, która wdraża się i poznaje tajniki branży ubezpieczeniowej.
Multiagencja oznacza ze jesteśmy dystrybutorem wielu towarzystw ubezpieczeniowych i nie ma dla nas ograniczeń w temacie ubezpieczeń.
Posiadamy umowy wyłączne z takimi Towarzystwami jak PZU S.A., TUiR Warta, UNIQA(AXA), TUW TUZ S.A., a także jesteśmy Agentami największych Agencji Ubezpieczeniowych, takich jak Agencja Konsultant-Superpolisa oraz Harpie&Orły Sprzedaży.

Naszym celem jest dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb Klienta i zapewnienie mu szerokiego wyboru, a także bezpieczeństwa i komfortu przy zakupie ubezpieczenia.

Posiadamy bogate doświadczenie w branży, jesteśmy wiarygodną multiagencją, służącą swoim Klientom profesjonalnym i merytorycznym doradztwem w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, mienia, a także ubezpieczeń życia i zdrowia.

Dzięki regularnym szkoleniom obsługa ubezpieczeń Firm nie sprawia nam żadnego problemu! Nie ma dla nas firmy, której nie ubezpieczymy! Mamy w ofercie specjalistyczne ubezpieczenia kierowane dla branży medycznej- lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, a także ubezpieczymy wszystkie podmioty, które wymagają obowiązkowego OC wykonywania zawodu.
Ubezpieczenie ochrony danych osobowych? Cyber atak? Utraty dochodu? To Wszystko zakupisz u bas!
W naszej Agencji stawiamy na Klienta! Państwa zadowolenie to dla nas sprawa priorytetowa,gdyż wiemy, ze tylko wtedy możemy liczyć ba Wasze polecenia wśród znajomych i pozytywne opinie!

Oferta:
U nas ubezpieczysz kompleksowo:
• Twój samochód, kierowcę i pasażerów
• Twoje życie i zdrowie
• Twój dom i mieszkanie
• Twoją firmę i pracowników
• Twoją podróż i wypoczynek
• Twoje gospodarstwo rolne

Zapraszam do współpracy! 

Nasi partnerzy i freferencje

Nasz team w Twojeubezpieczenia Beata Tarkota

Poznaj nasz Zespół

Jesteśmy dla Ciebie zawsze kiedy potrzebujesz profesjonalne porady i doboru najlepszego ubezpieczenia. Każdego dnia dzielimy się z Wami swoim doświadczeniem i wiedzą o ubezpieczeniach, zdobywaną od lat.